Roztoky u Jilemnice - Zásada 5:0 (2:0)

25.05.2016 15:10

Mistrovské utkání 24. kola I. B třídy Libereckého kraje, hrané v neděli 22.5.2016 od 17:00 na stadionu v Roztokách u Jilemnice
Sestava Zásady: Martin Mrkvička - Tomáš Čurda, Martin Procházka, Jaroslav Šíma, Michal Hrnčál - Vítek Lhota, Jiří Honzák, Dominik Mrkvička, Pavel Vaistauer - Petr Doležal, Miroslav Neumann

Reportáž z uktání:

Vstup do utkání domácím vyšel výborně. Už ve 2. minutě vhodil dlouhý aut Kopáček a hostující obránce si míč hlavou srazil do branky - 1:0. Ve 13. minutě zahrával rohový kop Jak. Nýdrdle, ale Honců zakončil slabou střelou, se kterou si hostující brankař M. Mrkvička poradil.Přišla 18. minuta a další pěkná domácí akce. Po několika rychlých přihrávkách z první poslal Kupkár míč do křídla na Honců, ten vrátil před branku, kam si stačil Kupkár naběhnout a dorážkou zvýšil na 2:0. Ve 20. minutě D. Mrkvička fauloval loktem do úst Mečíře, kterého tak připravil o jeden zub a zaslouženě viděl červenou kartu. Od té chvíle Roztoky utkání kontrolovaly a vytvořily si ještě několik příležitostí.

Ve druhém poločase Roztoky zase jenom dobývaly hostující branku a soupeř ohrozil domácího brankáře Hujera pouze z rohových kopů. Po levé straně unikl D. David, na jeho přihrávku si před branku naběhl Jak. Nýdrdle, ale zblízka trefil pouze tyč Mrkvičkovy branky. Pak už přišly chvíle střídajících hráčů. V 65. minutě unikl Jak. Nýdrdle, přihrál před branku Jar. Nýdrlemu, který s přehledem zvýšil na 3:0. O čtyři minuty později přidal po přihrávce Mečíře svou druhou branku opět Jar. Nýdrle, a bylo to 4:0. V 72. minutě zakončoval těsně vedle branky Honců a série několika našich rohových kopů ke změně skóre nevedla. Závěr zcela patřil Pavlovi Ginzlovi. V 85. minutě si naběhl na přihrávku a byl faulován ve vápně, nařízenou penaltu sám s přehledem proměnil a upravil na konečných 5:0.