Ruprechtice - Zásada A 0:0

04.06.2012 10:37

Utkání 26. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 2.6.2012 od 10:30 na stadionu v Ruprechticích
Sestava Zásady : Petr Růžička - Míra Šebesta, Marek Knappe, Jarda Šíma, Jarda Šourek - Ondra Pavlík, Petr Blažek, Michal Kopal, Milan Kopal ml. (60. Jirka Sameš)- Petr Srbek, Petr Janka (75. Lukáš Janko)
Reportáž z utkání :
Zásada nastoupila k utkání v Ruprechticích s vědomím síly soupeře, ale také s vědomím nutnosti bodovat v konečném boji o záchranu v soutěži. Navíc chyběli kapitán Petr Fišer a Štefan Feri. Vinou zranění prstu si prohodili pozice zásadští brankáři Petr Růžička a Milan Kopal. Ruprechtice začaly velmi ofenzivně a zatlačily Zásadu do defenzivy a rodily se i šance. Nejprve trefili po centru ze strany domácí hlavou tyč a poté krásnou dalokonosnou střelou i břevno. Po dvaceti minutách, kdy se domácí gólově neprosadili, jejich tlak opadl. Zásada dobře bránila a už nepouštěla domácí do výraznějších šancí. Sama však své brajky nedokázala dotáhnout do přesného zakončení. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, dobře se pohybující domácí hráli a Zásada poctivě bránila. Dvě největší šance domácích zlikvidoval skvělými zákroky Petr Růžička v naší brance. Zásada tak bojovným výkonem vybojovala v Ruprechticích důležitý bod.