Rychnov - Zásada A 0:0

18.08.2014 08:19

Mistrovské utkání 1. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 17.8.2014 od 17:00 na stadionu v Rychnově
Sestava Zásady: Milan Kopal - Petr Beneš, Roman Lupa, Jirka Honzák, Martin Potůček - Dan Szatmari (88. Vítek Lhota), Pavel Čech, Radek Killian, Michal Vávra - Štefan Feri, Jirka Rimský (69. Ondra Štryncl)
Reportáž z utkání:

Po pěti letech se opět vrátila do Rychnova 1.B třida a početná divácká kulisa byla zvědavá, jak si domácí povedou. Za domácí od začátku nastoupily i tři posily. Rychnov od začátku utkání diktoval tempo hry, domácí tlačili a pokoušeli se dobýt zásadskou branku, ale bez gólového efektu. Ke vstřelení gólu měl nejblíže Sedlmajer, když běžel sam na bránu, ale hostující golman si s jeho slabou střelou poradil.Ve 42. minutě unikl Sedlmajer a ve vápně byl zezadu podražen, následovala červená karta pro hostujcího Potůčka a penalta, kterou zásadský golman chytil. V druhé puli chtěli domácí rozhodnout, ale nedařilo se vstřelit branku.V 62. minutě faulovali domácí ve vápně a také hosté měli výhodu penalty, kterou také bravurním zákrokem chytil domácí golman.V 75. minutě mohl rozhodnout domácí Kubát, ale jeho střelu do rohu branky vytáhl Kopal na roh. Pak už se hrálo bez větších šancí. Domácí herně nezklamali ale nedařilo se v koncovce a tak se zrodila bezbranková remiza.