Tanvald - Zásada B 5:3 (2:2)

15.04.2014 14:50

Mistrovské utkání 10. kola II. třídy okresního přeboru, hrané v sobotu 12.4.2014 od 16:30 na stadionu v Tanvaldě
Sestava Zásady: Ondra Soukup - Jirka Boček, Tonda Rožeň, Petr Beneš, Ivan Varga - Vítek Lhota, Luboš Kalous, Míra Fedák, Ondra Štryncl -  Míra Šebesta, Tomáš Blažek st.
Branky Zásady:
 20. a 55. Míra Šebesta, 36. Tomáš Blažek st.
Rozhodčí: Šoun
Diváků: 150
ŽK: 0:0
ČK: 0:0

Tanvald vstoupil do utkání lépe, když se během 18 minut dostal do vedení 2:0 a vypadalo to na jasnou záležitost. Hosté se pak překvapivě vzchopili a do poločasu srovnali na 2:2. Druhá půle začala tlakem domácích, paradoxně to byli opět hosté, kteří dokázali vstřelit branku na 3:2. To bylo ze strany hostů vše, pak převzali otěže zápasu tanvaldští a třemi góly otočili na konečných 5:3. Po dvou gólech se za domácí trefili Kristek a Trmal.