TJ Lučany n/N - SK Zásada 3:8 (1:4)

26.05.2019 14:00

Tentokrát jako hosté se zásadští fotbalisté představili v asi nejvýše položeném hřišti na "Kreuzschenk" proti domácím z Lučan nad Nisou. Hosté jistě ještě měli pomyslně na zádech deku z předchozího utkání s Hodkovicemi, tak doufali, že jí někomu předají... Sice se vedení v utkání ujali domácí trefou Vojtěcha Schmied již v 8. minutě, ale hosté odpověděli hned 3 min. nato, kdy vyrovnal Petr Prousek. Stejný hráč hostů poslal aktivní Zásadu do vedení 1:2 ve 28. minutě. Zásadští potvrdili vedení Lubošem Kalousem, který zvýšil na 1:3 v e 33. minutě. Do konce 1. poločasu ještě na 1:4 zvýšil Vojtěch Šimánek. 1. poločas patřil jednoznačně hostům.

Na začátku 2. půle snížili na 2:4 domácí a opět kodo jiný, než-li Vojtěch Schmied, který dobrou formu potvrdil ještě posledním gólem v utkání v 86. minutě, čímž završil svůj hat-trick. Mezitím však hostující tým nasázel domácím 4 fíky, když se v 66. minutě trefil opět Petr Prousek, v té době již zraněný, silně pokulhávající, ale hat-trich si také nenechal ujít..., dále Luboš Kalous minutu nato, a v rychlém sledu 2x Dominik Mrkvička v 68. a 77. min. Zásada deklasovala Lučany a odvezla si 3 body za vítězstv&iacut e; 3:8.< /span>

Utkání řídil dobře hlavní sudí Marek Purm, na lajnách mu asistovali Vasyl Sukhan a Ondřej Rulec.

Další záznamy z utkání:

Sestava mužstva SK Zásada z.s.: Růžička (G), Pleštil (C), Čurda, Kopal, Blažek, Prousek (70. Lhota), Kalous, Salaba, Mrkvička, Šupík, Šimánek (30. Línek)

Sestava mužstva TJ Lučany n/N: Jón (G), Patočka (34. Bajzik), Reim, Schmied, Phong, Svozil, Maňák (C), Hillebrand, Röschl, Bukvic, Kis (46. Kraus)

Branky mužstva SK Zásada z.s.: Prousek Petr - 11. + 28. + 66. min. /hat-trick/, Kalous Luboš - 33. + 67. min., Šimánek Vojtěch - 36. min., Mrkvička Dominik - 68. + 77. min.

Branky mužstva TJ Lučany n/N: Schmied Vojtěch - 8. + 53. + 86. min. /hat-trick/
Žluté karty: 0:2

Červené karty: 0:0