TJ Sokol Radčice - SK Zásada 2:3 (1:2)

27.10.2018 14:30

Domácí tým začal lépe, již ve 3. min. utkání vsítil gól Daniel Svoboda přesně zacílenou střelou k tyči z cca 12-ti m, když se k němu dosatl odražený míč po zahraném rohu domácích; gólu předcházela "malá domů" zahraná zásadským Petrem Fišerem přímo z rozehrávky, prudký vysoký míč přímo zpět do 16-tky hostí... S tou si ještě Růžička poradil, ale domácí si presingem vybojovli právě zmíněný roh. Hosté ze Zásady rychle vyrovnali, již ve 12. minutě zakončoval Martin Salaba; stav utkání srovnal na 1:1. Zásada byla lepším celkem, ale proti jejich snaze o vstřelení branky byl dobře chytající domácí gólman Tomáš Řehák. Hosté skórovali a ujali se vedení ve 20 . minutě, brankou zakončil aktivně hrající Petr Prousek.

Změna stran nepřinesla nic nového. Zásada útočila - domácí gólman kouzlil... Z ojedinělého breaku domácí srovnali gólem Daniela Strnada na 2:2, nákopem za obranu hostí a nekompromisní zakončení za záda zásadského Petra Růžičky, vše v 76. minutě utkání. Následný tlak hostí však přinesl ovoce; vítězný gól vstřelil opět Petr Prousek v 83. minutě, vyměnil si přihrávkami míč ve středu hřiště a náběhem mezi obránce se individuálně uvolnil a obstřelil domácího gólmana.

Na těžkém až nehratelném terénu Zásada porazila domácí tým 3:2.

Hlavním sudím byl Václav Albl, na lajnách mu asistovali Patrik Šálek a Stanislav Kraus.

Další záznamy z utkání:

Sestava mužstva SK Zásada z.s.: Růžička (G), Pleštil (C), Beneš, Lhota, Čurda, Fišer, Prousek, Blažek, Mrkvička (46. Línek), Salaba, Šupík

Sestava mužstva TJ Sokol RadčiceŘehák T. (G), Hádek, Bujárek (58. Kozlovský), Strnad, Šturm (C), Řehák M., Havlíček, Kudrnáč, Sůva, Koudelka, Svoboda
Branky mužstva SK Zásada z.s.: Salaba Martin - 12. min., Prousek Petr - 20. + 83. min.

Branky mužstva TJ Sokol RadčiceSvoboda Daniel - 3. min., Strnad Daniel - 76. min.

Žluté karty: 1:3

Červené karty: 0:0