Velké Hamry B - Zásada A 2:1 (2:0)

01.04.2014 08:52

Mistrovské utkání 15. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 30.3.2014 od 15:00 na stadionu ve Velkých Hamrech
Sestava Zásady: Milan Kopal - Petr Blažek, Karel Bělina, Jirka Honzák, Martin Potůček - Dan Szatmari, Pavel Čech, Míra Neumann, Míra Neumann - Petr Fišer, Dan Szatmari
Branky Zásady: 73. Pavel Čech
Rozhodčí:
 Jirák
Diváků: 150
ŽK: 2:5
ČK: 0:2 (55. Honzák, 85. Kubát)

Hamry měly dobrý nástup a po dvaceti minutách vedly 2:0 po gólech Horvátha a Szirtiho. Jenže hra se pak vyrovnala a hosté nadále bojovali o lepší výsledek. Jenže deset minut po změně stran se Zásada sama připravila o naději, když se nechal zbytečně po ostrém faulu vyloučit Honzák. I tak ale hosté snížili, když Pavel Čech přehodil z velké dálky vyběhnutého brankáře Blahnu. Definitivní podobu výsledku mohl dát Provazník, toho ale v samostatném úniku fauloval Filip Kubát a byla na světě druhá červená pro Zásadu. Hamry tak uhájily těsné vedení 2:1 do konce. Utkání řídil na obě strany strašidelně, jak je u něj zvykem, sudí Jirák.