Víchová n.J. - Zásada A 1:2 (0:0)

31.10.2011 10:22

Utkání 12. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 29.10.2011 od 14:30 na stadionu ve Víchové n.J.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Petr Růžička, Filip Kubát, Tomáš Čurda, Jarda Šourek – Tomáš Čuřík (46. Petr Blažek), Pavel Čech, Petr Fišer, Michal Kopal (68. Ondra Pavlík) - Petr Srbek (90. Tomáš Blažek ml.), Štefan Feri.

Branky Zásady : 72. Petr Fišer, 82. Štefan Feri
Rozhodčí : Polák
Diváků : 40
ŽK : 3:2
ČK : 0:0
Reportáž z utkání :

Na těžkém a hrbolatém terénu se hrálo ve Víchové utkání, které hrálo důležitou úlohu ve hře o záchranu. Domácí vstoupili do utkání aktivněji a již v 5. minutě měli obrovskou šanci, ale domácí středopolař se tváří v tvář našemu brankáři neprosadil. Zásada v průběhu času zjistila, že proti bojujícím a vysokým hráčům Víchové se nakopávanými míči neprosadí, tak se i přes těžký terén snažila prosadit kombinačně. A vytvářela si i šance. První velkou měl Feri, ale jeho prudkou střelu z úhlu domácí brankář vyrazil. Největší šanci první půle měl Tomáš Čuřík, ale po přihrávce Feriho netrefil odkrytou branku. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu. Druhá půle nezačala pro Zásadu dobře, po chybě v obraně šel sám na branku domácí utočník a trefil přesně čímž poslal domácí do vedení. Zásada ovšem nesložila zbraně a snažila se o vyrovnání. To přišlo po pěkné akci Petra Fišera, který obešel domácího obránce a křížnou střelou vymetl domácí šibenici. Zvrat přišel hned vzápětí. Štefan Feri kopl tresný kop přesně na zadní tyč a míč nikým netečován skončil v domácí brance. Snaha domácích o vyrovnání byla, ale šance nepřicházely, přesto se nakonec body mohly dělit. V nastaveném čase fauloval Petr Růžička domácího záložníka a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten však poslal domácí hráč těsně vedle naší branky a Zásada si tak odvezla z Víchové důležité 3 body za vítězství 2:1.