Víchová - Zásada A 0:5 (0:2)

15.06.2010 18:34

Utkání 25. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 13.6.2010 od 17:00 na stadionu ve Víchové.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Radek Žváček, Tonda Rožeň, Kuba Tyle, Jarda Šourek - Petr Blažek (80. Tomáš Blažek ml.), Luboš Kalous, Honza Boudík, Michal Kopal - Štefan Feri, Petr Srbek (84. Martin Paldus ml.).
Branky Zásady :
14. a 72. Luboš Kalous, 23. Štefan Feri, 77. Petr Srbek, 90. Honza Boudík
Rozhodčí : Ouředník
Diváků : 120
ŽK : 0:2
ČK : 0:0
Domácí asi mysleli, že znovu celkem lehce získají body jako v posledních zápasech a zapomněli bojovat. Hosté vedli o dvě branky a na konci první půle mohli domácí vykřesat naději, ale trefili místo branky pouze tyč. Na začátku druhého poločasu už zvedali Víchovští ruce, ale v poslední chvíli míč před brankovou čarou zastavil zásadský obránce. Ve zbytku utkání vládli znovu hosté a přidali do sítě domácích další tři branky.