Zásada A - Bozkov 0:2 (0:0)

26.04.2009 14:40

Utkání 18. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 25.4..2009 od 17:00 na hřišti v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Honza Klinger, Tonda Rožeň, Petr Beneš, Honza Němec - Michal Kopal, Honza Boudík, Martin Postula, Tomáš Krupka - Víťa Kirschner (10. Péťa Blažek), Jiří Kubsch.
ČK Zásada : Tonda Rožeň, Honza Němec

Zásada dávala horko těžko dohromady 11 hráčů, a tak museli do zápasu dospělých poprvé v životě naskočit někteří dorostenci. Vedoucí tým soutěže Bozkov ovšem v první půli zahodila několik šancí a na jejich kopačky se začala vkrádet nervozita. Zásada naopak zodpovědně běhala a bojovala. Bozkov i ve druhé půli nevyužil slibné šance buď vlastní nepřesností nebo díky skvělým zákrokům Milana Kopala a už se zdálo, že naše mužstvo uhraje velmi cenný bod. Dokonce měl deset minut před koncem obrovskou šanci Jiří Kubsch, ale jeho střela jen těsně minula hostující šibenici. Tři minutý před koncem přilétl ovšem ze strany centr do vápna a nikým neatakovaný hráč Bozkova trefil hlavou přesně, i když po jeho hlavičce clonil před naším brankářem jeho spoluhráč v ofsajdové pozici, ovšem asisten Kafka byl v té chvíli poněkud zamyšlen nad všemi jinými věcmi, jen né nad hrou. Za nálsedné protesty navíc obdržel červenou kartu Tonda Rožeň. Toho o minutu později následoval za faul i Honza Němec a navíc z následnéh trestného kopu zvýšil hostující Červený přesnou střelou na konečných 0:2. Škoda, náš tým si za bojovnost bod zasloužil.