Zásada A - Doubí 2:1 (0:0)

13.10.2009 23:28

Utkání 10. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 10.10.2009 od 16:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Ondřej Pavlík, Tonda Rožeň, Kuba Tyle, Jarda Šourek - Martin Postula, David Špaček, Honza Boudík, Michal Kopal - Lukáš Janko, Petr Fišer.
Branky Zásady : 80. Petr Fišer (p.k.), 88. Martin Postula
Rozhodčí : Bukvička
Diváků : 70
ŽK : 1:1 (Šourek)
ČK : 0:0
Reportáž z utkání :
Fotbalové drama viděli diváci v Zásadě, kam přijel ambiciózní celek Doubí. Hosté Zásadu zatlačili a domácí hrozili pouze z brejku. V 15. minutě měl velkou šanci Fišer, ale jeho střelu zablokovali navrátivší se obránci hostí. „Nás držel ve hře výborný brankář Kopal a bojovnost celého týmu,“ pochválil gólmana trenér Zásady Libor Lubas. Druhý poločas byla hra vyrovnaná, i když větší šance měli hosté. V 75. minutě šlo Doubí do vedení, když Kopala z úhlu propálil Zeman. Jenže domácí se nevzdali a v 80. minutě je do hry vrátil obránce hostí, který zbytečně fauloval v rohu vápna Fišera, který penaltu nekompromisně proměnil. Rozhodnutí přišlo v 88. minutě, kdy po trestném kopu Šourka se hlavou trefil Postula. Hostům na změnu stavu už nezbyl čas. „Věděli jsme, že Doubí je silné, a že bez bojovnosti bodovat nemůžeme. Kluci podali velmi dobrý výkon, za který je musím pochválit. Chybělo nám osm hráčů základu, i tak jsme dokázali tři body urvat,“ radoval se z výhry trenér Zásady Libor Lubas.