Zásada A - Držkov 0:8 (0:2)

30.09.2014 09:32

Mistrovské utkání 7. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 28.9.2014 od 14:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Milan Kopal - Petr Beneš, Jindra
Tichý, Karel Belina, Petr Růžička (56. Tomas Curda) - Dan Szatmari (65. Vitek Lhota), Radek Killian, Roman Lupa, Štefan Feri - Michal Vávra, Jirka Rimský
Branka Zásady:
Rozhodčí: Rympler
Diváků: 100
ŽK: 2:2 (Lupa, Beneš)
ČK: 0:0

Sousedské derby začali lépe hosté, když již ve třetí minutě prostřelil domácího gólmana Vaníček. Poté se domácí probudili a začali soupeře přehrávat. Výsledkem byly dvě vyložené šance a v 10. a 21. minutě dvě neproměněné penalty. Místo otočení výsledku platilo pravidlo nedáš - dostaneš a hosté z Držkova zvýšili před koncem poločasu na 0:2. Do druhé půle šli domácí s odhodláním a s výsledkem něco udělat, ale nápor trval jen do 58. minuty, kdy domácí obraně utekl Vaníček a zvýšil na 0:3 a vzápětí z penalty zvýšil Dvořák Jan na 0:4. Od tohoto stavu se domácí již nezvedli a začali kupit chyby, které zkušený soupeř využíval a své šance proměňoval na konečných 0:8. Hvězdou zápasu byl střelec čtyř golů Držkova Vaníček.