Zásada A - Držkov 1:3 (0:1)

27.05.2013 09:07

Mistrovské utkání 25. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 25.5.2013 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Petr Růžička - Radek Daníček, Karel Bělina, Tomáš Čurda, Petr Blažek - Čeněk Fajfr, Petr Fišer, Pavel Čech, Milan Kopal ml. (65. Tomáš Balžek ml.) - Michal Kopal, Ondra Štryncl
Branky Zásady : 67. Radek Daníček
Rozhodčí :
Kořínek
Diváků : 120
ŽK : 2:1
ČK : 0:0

V Zásadě bylo k vidění očekávané derby se sousedním Držkovem. Utkání se odehrávalo pod vědomím rivality místních celků, navrch měli a více jasných brankových příležitostí hosté z Držkova. Jednu ze svých šancí proměnili již v 16.minutě, když autorem branky byl Řičica. Domácí též zahrozili, ale své slibné šance neproměnili. Před koncem poločasu neproměnil svoji tutovku hostující Vaníček a proto  první poločas skončil 0:1 pro Držkov. Ve druhé půli pokračovalo pohledné utkání se šancemi na obou stranách. Naději v lepší výsledek než prohru pro domácí vykřesal svým trestným kopem v 67. minutě domácí hráč Daníček, který srovnal stav utkání na 1:1. Závěr utkání patřil však hostům, kteří se nejprve v 83.minutě ujali vedení 1:2 po šťastné brance Prouska. Potom ještě potvrdili svoji výhru v 87.minutě Šefčíkem. Výborný výkon podala trojice rozhodčích a utkání sledovalo 120 spokojených diváků.