Zásada A - Držkov 2:0 (1:0)

03.04.2011 08:39

Utkání 17. kola (15. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 2.4.2011 od 16:30 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Ondřej Krejčík, Kuba Tyle, Filip Kubát, Petr Růžička (73. Radek Žváček) - Michal Kopal, Petr Fišer, Luboš Kalous, Petr Blažek (85. Tomáš Blažek ml.) - Petr Srbek, Štefan Feri.
Branky Zásady : 41. Petr Srbek, 79. Petr Fišer
Rozhodčí : Pöschko
Diváků : 170
ŽK : 3:3 (Srbek, Kubát, Kopal Mil.)
ČK : 0:0
Zásada šla do derby s obavami.  První zápas v Lučanech nám nevyšel a atmosféra v kabině nebyla dobrá.Celý týden se pracovalo s klukama, aby se derby neslo v jiném duchu. V tom se odvíjela i taktická příprava, kdy hlavní důraz byl kladen na úspěch celého kolektivu, i když se nedaří. Zápas jsme začali s mírným náporem, plnili vše, co jsme si v kabině řekli. Vyústěním tlaku byla v 25. minutě akce Kalouse, který se ocitl sám před gólmanem Dvořákem a neproměnil. Držkov jsme do žádných vážných šancí nepouštěli. Hrozil jen ze standartních situací. Potvrzení tlaku přišlo v 41. minutě, kdy vedoucí branku vstřelil Srbek po velmi dobré akci Feriho. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Zásada tlačila, ale šance zústaly navyužity. Až v samém závěru pečetil výsledek Fišer, který obešel vše co mu stálo v cestě. Klukům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon, což v derby s Držkovem platí dvojnásob. Vítězný zápasu byl zároveň dárkem sekretáři oddílu Romanovi Šimánkovi, který oslavil padesátku – blahopřejeme.