Zásada A - Hodkovice n.M. 2:0 (1:0)

03.06.2014 09:28

Mistrovské utkání 24. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 31.5.2014 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Petr Růžička - Petr Beneš, Karel Bělina, Roman Lupa, Jarda Šíma (Martin Potůček) - Dan Szatmari, Pavel Čech, Petr Fišer, Jirka Honzák (Míra Princ) - Míra Šebesta, Michal Vávra (Míra Neumann)
Reportáž z utkání:

Konečně za pěkného počasí odehráli domácí zápas s Hodkovicemi. Hosté si v průběhu prního poločasu vytvořili několik vyložených šancí, které buď skončili mimo zásadskou branku nebo je zlikvidoval vynikající Růžička. Naopak brankař hostí vyrobil ve 41. minutě hrubku na velkém vápně a domácí Vávra skóroval do prázdné branky. Druhý poločas se hrál vyrovnaný fotbal, kdy měla více brankových příležitostí Zásada, ale branku vstřelila až v 87. minutě kanonýrem Petrem Fišerem.