Zásada A - Horní Branná 0:2 (0:1)

11.10.2010 16:31

Utkání 10. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 9.10.2010 od 16:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Radek Žváček, Filip Kubát, Jakub Tyle, Jarda Šourek - Michal Kopal, Petr Janka (65. Tomáš Blažek ml.), Ondra Krejčík, Petr Blažek (72. Petr Sovinec) - Petr Srbek, Štefan Feri.
Branky Zásady :
Rozhodčí :
 Paldus
Diváků : 70
ŽK : 2:0 (Šourek, Feri)
ČK : 0:0
Zásada na svém hřišti přivítala zakletého soupeře, jelikož za svého působení v I.B třídě ještě nedokázala Brannou porazit. Utkání bylo od úvodu vyrovnané, Zásadu už několikátý zápas v řadě trápily chyby při finálních přihrávkách i v obraně. Důsledkem prvního faktu byla skutečnost, že v první půli nemířila Zásada ani jednou do prostoru branky Horní Branné a důsledkem faktu druhého zbytečně inkasovaná branka v 18. minutě zápasu. Po chybě ve středu hřiště propadla přihrávka až za naše stopery, hostující útočník se dostal až příliš blízko našemu brankáři, tudíž volil přihrávku, která mířila přímo na našeho obránce, ovšem ten míč nezasáhl a hosté skórovali do prázdné branky. Ve druhé půli se hra Zásady bohužel také nezlepšila. Hosté dobře a důrazně bránili a naši hráči nedokázali nic převratného vymyslet. Navíc 20 minut před koncem si za obranu naběl hostující útočník a podél vybíhajícího brankáře rozhodl utkání. Naše mužstvo tak po špatném výkonu odevzdalo Branné opět všechny tři body a v příštích utkáních se bude muset výrazně zlepšit, pokud bude chtít bodovat.