Zásada A - Jeníšovice 1:4 (1:1)

06.06.2011 10:50

Utkání 26. kola (24. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 4.6.2011 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Vítek Kirschner - Petr Supernát, Radek Žváček, Tomáš Čurda, Tomáš Blažek ml. - Michal Kochánek, Jarda Šourek, Petr Janka, Lukáš Kasl - Štefan Feri, Petr Fišer
Branky Zásady : 35. Petr Janka
Rozhodčí : Bukvic
Diváků : 100
ŽK : 2:2
ČK : 0:0
Domácí tým doznal před utkáním citelného oslabení a o to měly Jenišovice jednodušší práci. Zásada i přes provizorní sestavu začala náporem a odměnou jim byl vedoucí gól ze 35. minuty. Míč do sítě uklidil Janka. To však nebylo ještě do poločasu všechno. Jenišovický Prkno se prosadil ve 40. minutě a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Hosté si jsou vědomi důležitosti každého bodu v boji o záchranu a když s postupem času začali ve druhém dějství cítit, že by mohli získat body tři, snažili se dostat domácí pod tlak. V 63. minutě zvýšil na 2:1 svým druhým gólem Prkno a v poslední desetiminutovce ještě skórovali Marek a Hanuš. Tímto vítězstvím udělaly Jenišovice další krok k záchraně.