Zásada A - Jeníšovice 4:1 (2:0)

20.06.2010 21:12

Utkání 26. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 20.6.2010 od 17:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Radek Žváček, Filip Kubát, Petr Růžička, Jarda Šourek - Tomáš Blažek ml., Luboš Kalous, Honza Boudík, Michal Kopal - Štefan Feri, Petr Srbek (82. Míra Princ).
Branky Zásady :
44. a 89. Tomáš Blažek ml., 15. Štefan Feri, 62. Petr Srbek
Rozhodčí : Trdla
Diváků : 80
ŽK : 3:4 (Milan Kopal, Filip Kubát, Petr Růžička)
ČK : 0:0
Zásada začala dobře stejně jako před týdnem ve Víchové a i proti Jenišoviciím se ujala brzo vedení, Štefan Feri zakončil svůj průnik prudkou a přesnou střelou. O Chvíli později mohla Zásada vést už 2:0, ovšem Petra Srbka vychytal hostující brankář. Jeníšovice si v první půli proti dobře hrající obraně nevytvořili žádnou výraznější šanci. A tak se radovala opět Zásada, těsně před půlí se zblízka nadvakrát prosadil Tomáš Blažek. Ve druhé půli se hrálo dlouho bez výraznějších šancí až v 62. minutě šel sám na brankáře Petr Srbek a tentokráte volil krličku a střelu do odkryté branky a Zásada vedla již 3:0. O chvíli později však svou velkou šanci tentýž hráč nedal a přišel trest na druhé straně. Po faulu ve vápně snížili jenišovičtí z penalty na 3:1 a o chvíli později mohli zápas i zdramatizovat, ovšem Milan Kopal proti střele zblízka zachránil. Konečnou podobu výsledku tak dal tomáš Blažek, který zakončil přihrávku přes malé vápno přesnou střelou a upravil na konečných 4:1 pro Zásadu.