Zásada A - Jilemnice 4:1 (2:0)

26.10.2014 18:03

Mistrovské utkání 11. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 26.10.2014 od 14:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Petr Růžička - Tomas Čurda, Karel Bělina, Jindra Tichý, Petr Beneš - Radek Killián, Roman Lupa, Pavel Čech, Štefan Feri (80. Mira Neumann) - Jirka Rimský (75. Michal Vávra), Petr Fišer
Branka Zásady: Jirka Rimský, Roman Lupa, Pavel Čech, Mira Neumann
Rozhodčí:
Bukvička
Diváků: 50 *ŽK:* 1:3 (Čech)
ČK: 0:0

Domácí začali drtivým náporem a po několika nevyužitých šancích zařídil po pěkné kombinaci vedení Rimský na 1:0. Domácí kontrolovali hru a před poločasem zvýšil hlavičkou Lupa na 2:0. Druhý poločas domácí pokračovali v náporu, ale hosté z ojedinělé akce snížili na 2:1. Hosté se gólem probudili a otevřeli hru, ale byli to opět domácí když Čech chladnokrevně přehodil vybíhajícího gólmana a o výsledku bylo rozhodnuto. V závěru ještě střídající Neumann zvýšil
na konečných 4:1. Smolařem domácích byl kapitán Fišer, který zahodil tři tutovky.