Zásada A - Kokonín 3:2 (2:1)

09.10.2013 09:31

Mistrovské utkání 8. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 5.10.2013 od 16:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Petr Růžička - Petr Blažek, Karel Bělina, Tomáš Čurda, Filip Kubát - Jirka Honzák, Petr Fišer, Pavel Čech, Michal Kopal - Jakub Serbus, Dan Szatmari
Branky Zásady: 17., 33. a 62. Petr Fišer
Rozhodčí:
Halama
Diváků: 30
ŽK: -:-
ČK: 1:0 (88. Čurda)

Zásada nastoupila k dalšímu utkání nečekaně v domácím prostředí se soupeřem z Kokonína. Utkání začalo pro Zásadu šokem, když hned po rozehrání nakopli hosté míč před branku a domácí obránce Blažek Petr přehodil vybíhajícího brankáře domácích. Tento vlastní gól ovlivnil začátek zápasu, kdy byli hosté lepším týmem a mohli své vedení ještě zvýšit. Několik šancí domácí obrana se štěstím zachránila a po úvodním tlaku hostí v 17. minutě po střele do šibenice svým prvním gólem vyrovnal Petr Fišer. Od té doby Zásada svou hru zpřesnila a výsledkem byla druhá branka Fišera v 33. minutě na 2:1. Tímto výsledkem skončil první poločas. Ve druhém poločase dovršil hattrick Petr Fišer střelou z trestného kopu v 62. minutě. Hosté se ale nevzdali a v 75. minutě snížili brankou Chroustovského na 3:2. Závěr utkání byl dramatický, hosté si vytvořili několik šancí, ale nepomohlo jim ani vyloučení domácího Čurdy v 88 minutě. Zápas po dramatické koncovce skončil šťastným vítězstvím domácího týmu 3:2.