Zásada A - Malá Skála 1:0 (1:0)

14.05.2012 09:08

Utkání 23. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 12.5.2012 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Petr Růžička, Petr Fišer, Jarda Šíma, Jarda Šourek - Tomáš Blažek ml. (89. Petr Janka), Petr Blažek, Štefan Feri, Míra Šebesta - Petr Srbek (75. Jirka Sameš), Michal Kopal
Branky Zásady : 21. Petr Srbek
Rozhodčí :
Urbánek
Diváků : 50
ŽK : 1:3
ČK : 0:0
Hodnocení utkání provedl domácí trenér Libor Lubas: „Zásadské áčko během tří posledních zápasů ztratilo šest hráčů základní sestavy, proto situace před utkáním s Malou Skálou byla velice složitá, zvláště když hráči béčka nemohli pomoci, protože hráli současně své utkání na Maršovicích. Do základní sestavy se tak dostali hráči, kteří příliš šancí nedostávají. Hosté však přijeli také oslabeni a dokonce bez náhradníků. Od začátku utkání byla hra vyrovnaná s mírnou převahou Malé Skály, která měla vítr v zádech. Domácí se snažili vyrovnat hru hrou po zemi, což se jim dařilo. Jedinou branku utkání dal po rohovém kopu Feriho domácí Srbek hlavou v 21. minutě. Hosté po inkasované brance ožili a ještě více zatlačili domácí na jejich půlku. Vytvořili si několik šancí, které neproměnili. Druhý poločas nabídl stejný obrázek hry, hosté tlačili a domácí hrozili z brejků. Větší šance na vstřelení gólu měli hosté, ale domácí podržel výborný brankař Milan Kopal. Proto se na výsledku již nic nezměnilo." „Rád bych poděkoval svým klukům za bojovný výkon." dodal trenér Lubas.