Zásada A - Malá Skála 1:1 (1:1)

07.11.2010 14:33

Utkání 1. kola (13. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 6.11.2010 od 14:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Radek Žváček, Tonda Rožeň, Jakub Tyle, Jarda Šourek - Michal Kopal, Štefan Feri, Luboš Kalous, Petr Blažek (82. Tomáš Blažek ml.) - Petr Srbek, Petr Janka (46. Petr Fišer).
Branky Zásady : 10. Petr Janka

Rozhodčí : Vlk
Diváků : 80
ŽK : 1:1 (Štefan Feri)
ČK : 0:0
V Zásadě se na těžkém terénu hrálo bojovné utkání. Od začátku měli více ze hry hosté, ale dobrá obrana domácích v čele s brankařem Milanem Kopalem tlaku odolávala. Z ojedinělého útoku se Zásada v 10. minutě ujala vedení, kdy centr Jardy Šourka hlavou uklidil do branky Petr Janka. Po této brance hosté zvýšili obrátky, měli spoustu šancí a jednu z nich ve 40. minutě zužitkoval Pekárek. Poločas skončil 1:1. Ve druhém poločase se oba týmy snažili o vedoucí gól, přičemž hosté měli daleko více šancí. Jedinou velkou šanci Zásady měl v 80. minutě Michal Kopal, ale nedal. Proto utkání skončilo 1:1. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Martin Vlk. Trenér Zásady Libor Lubas poděkoval celému týmu nejen za toto utkání, ale za celý podzim, kdy jsme získali 23 bodů, jsme ve středu tabulky, což nám zaručuje klidnou zimní přípravu.