Zásada A - Maršovice 0:4 (0:0)

25.10.2010 11:16

Utkání 12. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 23.10.2010 od 15:30 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Ondra Krejčík, Filip Kubát, Jakub Tyle, Jarda Šourek (88. Radek Zváček) - Michal Kopal, Štefan Feri, Luboš Kalous, Petr Blažek (79. Tomáš Blažek ml.) - Petr Srbek,  Petr Janka (86. Petr Sovinec).
Branky Zásady :
Rozhodčí :
Brož
Diváků : 180
ŽK : 1:3 (Ondra Krejčík)
ČK : 0:0
Loňský vítěz fotbalové I.B třídy Maršovice přijel v sobotu 23. 10. do Zásady v roli favorita. Papírové předpoklady bezezbytku naplnil a vyhrál 4:0, byť podle slov domácího trenéra Libora Lubase výsledek neodpovídá dění na hřišti. Domácí borci měli jasné pokyny. Hrát odzadu, důsledně bránit a pokusit se využít šance. „Maršovice jsme do žádných šancí nepouštěly, i když byla hra pod jejich taktovkou. My jsme hrozili z ojedinělých brejků. V závěru poločasu jsme mohli jít do vedení, kdy Jarda Šourek nastřelil tyč, ale odražený míč nedokázal do prázdné branky uklidit Srbek, litoval zahozené šance trenér Zásady Libor Lubas. Druhý poločas byl v režii Maršovic, které využily svých šancí, kdežto brankové příležitosti domácí borci proměnit nedokázali. „Chci poděkovat klukům za výkon, výsledek je sice krutý, ale neodpovídal dění na hřišti," je přesvědčen trenér Zásady.

Zdroj : nasejablonecko.cz