Zásada A - Mírová p.K. 0:2 (0:0)

28.09.2010 11:44

Utkání 8. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 25.9.2010 od 16:30 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Tomáš Blažek ml., Filip Kubát, Jakub Tyle, Jarda Šourek - Michal Kopal, Ondřej Krejčík, Petr Janka (73. Petr Srbek), Petr Blažek - Petr Fišer (46. Petr Sovinec), Štefan Feri.
Branky Zásady :
Rozhodčí :
Hanousek
Diváků : 100
ŽK : 2:2 (Michal Kopal, Štefan Feri)
ČK : 0:0
Hosté přijeli díky svým posledním výsledkům do Zásady jako favorit utkání a od úvodu měli i mírně navrch. Zásada doháněla fotbalový rozdíl bojovností. V první půli hrozili hosté především ze středu zálohy míči za naši obranu, ale několik nadějných šancí mířili buď vedle nebo do našeho brankáře. Zásada měla v první půli šanci skŕovat pouze jednu, ale Ondra Krejčík po pěkné zasekávačce mířil pouze do středu branky. Ve druhé půli byla hra skoro vyrovnaná. Velkou šanci Zásady měl Petr Blažek, ale z úhlu místo střely volil přihrávku, na kterou Petr Svinec nedosáhl. A tak se nakonec prosadila Mírová. Hostující útočník si nikým neatakován naskočil na roh a hlavou mířil přesně k tyči. Poté se hosté zatáhli a dobře bránili jednobrankový náskok a Zásada se se nemohla přes kompaktní obranu dostat do šance, i když měla více ze hry. Hostům dal navíc definitivní pojistku Jíra, který krásnou střelou z trestného kopu přímo do šibenice upravil na konečných 2:0. Zásada tak doma poprvé prohrála, nutno uznat, že hosté byli fotbalovější, ovšem při troše štěstí mohl být výsledek pro nás lepší.