Zásada A - Mšeno B 0:2 (0:1)

13.05.2013 08:11

Mistrovské utkání 23. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 11.5.2013 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Radek Daníček, Karel Bělina, Marek Knappe, Honza Klinger - Michal Kopal, Petr Fišer, Petr Blažek, Čeněk Fajfr (65. Lukáš Prade) - Petr Srbek, Ondra Štryncl (83. Tomáš Blažek ml.)
Branky Zásady :
Rozhodčí :
Vacek
Diváků : 50
ŽK : 5:0 (fišer, Srbek, Klinger, Bělina, Blažek P.)
ČK : 0:0

Zásada na svém stadionu hostila vedoucí celek I.B třídy východ MŠENO B. Hosté byli od začátku utkání aktivnější, ve velké šanci se ocitl Pokorný, ale domácí brankař Kopal bravurně kryl.Hosté přeci jenom vstřelili vedoucí branku v 25.minutě, když jejím autorem byl Vejprava ml..Do konce poločasu se již nic podstatného nestalo. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, domácí zlepšenou hrou však branku nedali i když několik slibných šancí měli. Naopak hosté v 76.minutě nechytatelnou střelou Kohouta do šibenice překonali jinak výborně chytajícího Milana Kopala a stanovili konečný výsledek na 0:2 pro Mšeno.