Zásada A - Mšeno B 2:1 (1:1)

06.09.2010 17:18

Utkání 5. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 4.9.2010 od 17:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Tomáš Blažek ml., Petr Růžička, Jakub Tyle, Jarda Šourek - Radek Žváček (90. Petr Sovinec), Michal Kopal, Luboš Kalous, Petr Blažek - Petr Fišer, Štefan Feri.
Branky Zásady : 35. Štefan Feri, 75. Jarda Šourek
Rozhodčí :
Kulhavý
Diváků : 50
ŽK : 2:2 (Žváček, Fišer)
ČK : 1:0 (82. Fišer)
Zásada se na Mšeno připravila s povědomím, že hraje s mladšími hráči. Domácím chybělo několik opor, přesto první poločas byli když ne lepší tak vyrovnaným soupeřem. Měli jsme 2 vyložené šance, což soupeř neměl. Nedáš dostaneš se potvrdilo. Hosté šli z vydařeného brejku do vedení,
my jsme v závěru 1. části vyrovnali na 1:1. Druhý poločas bylo Mšeno lepší, ale své šance nevyužilo. Přišel trest, kdy tresný kop proměnil Śourek na vedení 2:1. V závěru mohl vedení pojistit Feri po samostatném úniku, který trestuhodně neproměnil. Zásada dohrávala v 10 od 82. minuty kdy byl vyloučen Fišer po 2. ŽK. Se štěstím jsme výsledek ubránili. Trenér Lubas : "Chtěl bych oslabené sestavě poděkovat za vydřené vítězství."