Zásada A - Mšeno B 2:4 (1:1)

15.11.2009 12:11

Utkání 1. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 7.11.2009 od 11:45 na umělé trávě v jabloneckých Břízkách.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Ondřej Pavlík, Tonda Rožeň, Kuba Tyle, Martin Kopal - Martin Postula, David Špaček, Honza Boudík, Michal Kopal - Lukáš Janko (55. Jarda Šourek), Petr Fišer (80. Micha Kopal).
Branky Zásady :
7. vlastní, 68. Martin Kopal
Rozhodčí : Kulhavý
Diváků : 20
ŽK : 2:0
ČK : 0:0
Týmy si pořadatelství utkání přehodily a hrálo se na umělé trávě v Břízkách, kde byli domácí fotbalisté lepší. Inkasovali sice první branku, poté si vlastňáka dal Vejprava mladší, ale do poločasu dokázali srovnat Holečkem. Po změně stran mělo Mšeno trvalý tlak ale ve 49. minutě dal vedoucí gól Pavel Pěnička. „Jenže v 68. minutě pustil asistent Kadlec dvoumetrový ofsajd, ze kterého hosté srovnali,“ láteřil vedoucí Mšena Martin Dutka. Ovšem domácí sebrali všechny síly a v závěru dokázali dvěma brankami strhnout vítězství na svoji stranu. „Dobře zachytal Koudelka,“ pochválil „náhradního“ brankáře z pole Dutka.