Zásada A - Nové Ves n.P. 2.2 (1:0)

14.04.2013 11:44

Utkání 19. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 13.4.2013 od 16:30 na umělé trávě v jabloneckých Břízkách
Sestava Zásady : Petr Růžička - Tomáš Čurda, Tonda Rožeň, Marek Knappe, Ondřej Krejčík - Petr Blažek, Petr Fišer, Pavel Čech (83. Čeněk Fajfr), Michal Kopal - Radek Daníček (64. Ondřej Štryncl), Petr Srbek
Branky Zásady : 6. Petr Fišer, 68. Pavel Čech
Rozhodčí :
Marek
Diváků : 30
ŽK : 5:4 (Čech, Knappe, Krejčík, Daníček, Srbek)
ČK : 0:0

Zásadští měli na svém trávníku odehrát již třetí domácí utkání, ale letošní zima byla vždy proti. Úvodní dva domácí zápasy mají odloženy na květnové svátky. Tentokrát si vybrali azyl na umělém trávníku v jabloneckých Břízkách. Jejich soupeřem byl v tabulce níže postavený tým z Nové Vsi nad Popelkou. Utkání začalo řadou nepřesností vyplývající z malé jarní rozehranosti obou družstev. Jako první se do vážnější šance dostala domácí Zásada a svoji šanci využila v 6. minutě, když autorem branky byl její kapitán Petr Fišer. V dalším průběhu první půle se hra přelévala na obě strany bez vážnějších šancí, za zmínku snad stojí několik žlutých karet za fauly a mluvení na obou stranách. Tímto výsledkem skončil první poločas. Druhá půle byla herně podobná první, bylo však k vidění více šancí. Příjemným moment pro domácí nastal v 68. minutě když s přehledem zkušený hráč Pavel Čech přeloboval hostujícího brankaře ze střední vzdálenosti na 2:0. Do konce zápasu si zásadští nepřipouštěli možnost zásadní změny stavu a to hosté vycítili a náležitě potrestali. V rozmezí tří minut dvěmi brankami stav vyrovnali. V samotném závěru mohli dokonce výsledek otočit, ale šanci nevyužili. Ze strany domácích stojí za zmínku krásná střela Petra Fišera nad branku hostí, která byla tečkou za jejich šancemi na vítězství v tomto utkání. Výsledek utkání zůstal nezměněn 2:2 a za bod byli spokojenější hosté.