Zásada A - Pěnčín 0:2 (0:1)

03.09.2014 08:29

Mistrovské utkání 3. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 30.8.2014 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Milan Kopal - Martin Potůček, Roman Lupa, Jirka Honzák, Petr Růžička - Dan Szatmari, Radek Killian, Pavel Čech, Jarda Šíma (50. Petr Blažek, 80. Míra Neumann) - Michal Vávra (75. Jirka Rimský), Štefan Feri
Branka Zásady:
Rozhodčí:
 Jacik
Diváků: 120
ŽK: 3:1 (Feri, Blažek, Rimský)
ČK: 1:1 (17. Čech - 12. Chlomek)

Na zásadský pažit tým Pěnčína. Hned od první minuty bylo vidět, že je to derby se vším všudy. První zajímavá situace nastala ve 12. minutě, kdy byl faulován hostující Chlomek, ale neudržel nervy na uzdě a za oplácení byl ihned oceněn červenou kartou a šel se sprchovat. Domácí ale dlouho početní přesilu nevyužili, jelikož v 17.minutě šel do sprch i domácí Čech za kritiku rozhodčího a hrálo se deset na deset. Ve 32. minutě se opřel do míče Zapadlo a hosté vedli 1:0. Ve 40. šel sám na brankáře domácí Szatmari, ale ve vyložené šanci propadl. A opět po kombinaci Killián Szatmari to byl domácí útočník, který se dostal do gólové šance, ale nezpracoval míč, a tak první poločas skončil vedením hostů 1:0. Druhý poločas byl vyrovnaný, šance měly oba týmy. V 73. minutě hosté zvýšili na 2:0. Domácí vrhli všechny síly do útoku, ale šance nedokázali proměnit, a tak utkání skončilo vítězstvím hostů. Zásadští tak již ve třetím utkaní po sobě v novém ročníku 1.B třídy nedali gól i když šance si vytvářejí víc než stoprocentně. A tím přicházejí o potřebné body.