Zásada A - Plavy 0:1 (0:1)

19.04.2015 18:30

Mistrovské utkání 18. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 18.4.2015 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Milan Kopal - Petr Blažek, Jindra Tichý, Jirka Honzák (55. Roman Lupa), Martin Potůček (46. Petr Janka) - Dan Szatmari, Radek Kilián, Pavel Čech, Jirka Rimský - Petr Fišer (76. Vítek Lhota), Michal Vávra
Reportáž u utkání:

Utkání hrané za chladného počasí začalo překvapivým tlakem hostí a brankář domácích Kopal nevěděl kam dřív skočit. Jenom díky jemu domácí drželi nerozhodný stav, když třikrát vychytal útočníky hostí ve stoprocentních šancích. Po půlhodině hry se domácí přece jen dostali před branku hostí, ale Fišerův trestný kop zázračně vytáhl gólman Lejsek na roh. Poté se hra vyrovnala a hosté hrozili z brejků. Běžela poslední minuta prvního poločasu a po jednom z brejků obrana domácích faulovala v pokutovém území a rozhodčí nařídil penaltu. Tu s přehledem proměnit Sitarčik a hosté vyhráli poločas 0:1. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, domácí se snažili, ale na obranu hostí nevyzráli a když neskončila v síti ani tvrdá střela Lupy v 80. minutě, tak utkání skončilo prohrou domácích 0:1.