Zásada A - Plavy 3:2 (2:1)

04.11.2012 08:44

Utkání 13. kola (12. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 3.11.2012 od 14:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Filip Kubát, Karel Bělina, Marek Knappe, Petr Blažek - Radek Daníček (28. Petr Janka (76. Honza Gregor)), Petr Fišer, Milan Topinka, Michal Kopal - Petr Srbek, Jarda Šíma
Branky Zásady : 25. a 63. Milan Topinka, 42. Petr Fišer
Rozhodčí :
 Rympler
Diváků : 100
ŽK : 1:1 (Knappe)
ČK : 0:0
Na zásadském stadionu se hrálo velice pohledné utkání z obou stran. Hosté se ujali vedení po chybě domácí obrany Čermákem na 0:1, poté se Zásada více tlačila do útoku a srovnala po nádherné střele Topinky ze střední vzdálenosti na 1:1. Zásada nevyužila další šance, ale v závěru poločasu po chybě hostující obrany se ujala vedení 2:1 Fišerem. Tímto výsledkem skončil první poločas utkání. Do druhého poločasu vstoupila Zásada opět útočně a velké šance nevyužili Srbek a Janka. Na druhé straně nevyužil vyloženou šanci Čermák. Z ojedinělého protiútoku vyrovnal hostující Sitarčík po nedorozumění domácí obrany a brankaře na 2:2. Po vyrovnávací brance domácí opět zabrali a šli do vedení další krásnou brankou Topinky. Do konce utkání bylo ještě několik šancí na obou stranách, ale domácí si již vítězství nenechali vzít. Zásada zaslouženě zvítězila 3:2. Trenér domácích Libor Lubas po zápase poděkoval všem hráčům za předvedenou hru.