Zásada A - Rokytnice n.J. 0:1 (0:0)

01.05.2012 10:01

Utkání 21. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 28.4.2012 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Míra Šebesta, Marek Knappe, Filip Kubát, Petr Růžička (70. Jarda Šourek) – Ondra Pavlík, Michal Kopal, Petr Fišer, Petr Blažek - Petr Srbek (66. Petr Janka), Pavel Čech (61. Jirka Sameš).
Branky Zásady :
Rozhodčí :
Šubrt
Diváků : 90
ŽK : 3:1
ČK : 0:0

V Zásadě se odehrálo vyrovnané utkání, ale vítězně z něj vyšli hosté, kteří těsně vyhráli 1:0. Největší šanci v prvním poločase nevyužil domácí Čech. Ve druhé půli hosté svou ojedinělou šanci využili Škodou a dostali se do vedení. Zásada se z několika náznaků šancí branky nedočkala a o body přišla. V samotném závěru utkání mohl pečetit výsledek Michal Hanko, ale spíš by si zasloužil palec dolů v televizní rubrice. Brankář Zásady Kopal byl v útoku při rohovém kopu a odražený míč se dostal až k hostujícímu hráči, který běžel zcela sám na branku Zásady, nikdo jej ani nemohl atakovat, přesto neskóroval a svou střelou podél branky poslal míč jen na autové vhazování. To nezůstalo bez odezvy u diváků, kteří se jen hlasitě smáli.