Zásada A - Rokytnice n.J. 2:0 (0:0)

20.04.2010 08:35

Utkání 17. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 17.4.2010 od 17:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Jarda Šourek, Kuba Tyle, Honza Boudík, Radek Žváček - Michal Kopal (83. Tomáš Blažek ml.), Štefan Feri, Luboš Kalous, Petr Blažek - Víťa Kirschner (46. Petr Srbek), Petr Fišer (78. Martin Postula).

Branky Zásady : 58. Petr Blažek, 75. Štefan Feri
Rozhodčí : Poschko
Diváků : 70
ŽK : 2:2 (Radek Žváček, Petr Fišer)
ČK : 0:0
V tomto utkání šlo domácím prakticky o šest bodů, protože Rokytnice byla před tímto kolem za Zásadou. První poločas nenabídl příliš pohledný fotbal, za zmínku stojí snad jen hlavičkový pokus domácího útočníka po rohu Boudíka, kterou však brankář pohodlně zlikvidoval.
Domácí nemohli být po prvním dějství spokojení, a tak to vypadalo, jakoby nastoupil zcela jiný tým. Přihrávky po zemi, povzbuzování a zlepšená koncovka. To diváci v první půlce neviděli. Výsledkem hry po zemi byl gól Blažka po akci Feryho v 58. minutě. Výsledek 2:0 pečetil Fery po výtečné přihrávce Fišera.