Zásada A - Rovensko 0:0

19.09.2010 08:31

Utkání 7. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 18.9.2010 od 16:30 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Tomáš Blažek ml., Filip Kubát, Jakub Tyle, Jarda Šourek - Radek Žváček (46. Petr Sovinec), Luboš Kalous (86. Míra Princ), Michal Kopal, Petr Blažek - Petr Fišer, Štefan Feri.
Branky Zásady :
Rozhodčí :
Šubrt
Diváků : 80
ŽK : 2:1 (Milan Kopal, Štefan Feri)
ČK : 0:0
Zásada chtěla po porážce v minulém kole opět naplno bodovat v domácím prostředí proti Rovensku. Domácí začali aktivně a v úvodu utkání měli více ze hry. Nadějné byly střely Štefana Feriho a Jardy Šourka, které jen těsně minuly hostující branku. Udeřit ale mohlo na druhé straně. Hostující útočník se sám řítil na Milana Kopala, ale náš brankář dobře zakročil a to i proti dorážce. Nebezpečná byla i střela Skalického z trestného kopu, ale i tu náš brankář zkrotil. Po zbytek poločasu se hrálo na obou stranách bez dalších výraznějších šancí, hru často kazila nepřesnost při finálních přihrávkách nebo centrech a to především na straně Zásady. Druhá půle nabídla podobnou podívanou. Dvě velké šance měla opět Zásada. Tu větší Michal Kopal, který po pěkné akci Petra Fišera poslal zblízka míč nad branku a tu druhou nám odepřel sudí Šubrt, který neodpískal pokutový kop po evidentním faulu na pronikajícího Petra Blažka. Branky se tak diváci nedočkali, vyrovnané utkání skončilo bezbrankovou remízou 0:0.