Zásada A - Rovensko p.T. 1:1 (1:1)

01.06.2015 15:37

Mistrovské utkání 24. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 30.5.2015 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Milan Kopal - Míra Šebesta, Karel Bělina, Roman Lupa, Míra Neumann - Jirka Rimský, Radek Killián, Jirka Honzák, Petr Blažek (77. Tomáš Čurda) - Michal Vávra, Petr Janka
Reportáž u utkání:

Utkáni začalo v poklidném tempu a do 20 minuty oba soupeři čekali na chybu soupetě. Ta přišla na straně domácích, kterým utekl hostující Koudelka, přehodil vybíhajícího golmana a trefil jen břevno domácí branky. V závěru poločasu již padaly góly z trestných kopů. Ve 39. minutě se trefil domácí Karel Bělina a ve 42. minutě vyrovnal J. Mencl. V poslední minutě první půle neproměnil jasnou šanci domácí Rimský a z dorážky ani Vávra a tak poločas skončil remízově 1:1. Druhý poločas začal náporem hostů, když Koudelka v jasné pozici přestřelil domácí branku a po hodině hry šel sám na bránu Malý, domácí brankář Kopal tuto šanci zkušeně zneškodnil. Po tomto náporu přišli také šance domácích, které Rimský ani Lupa hlavou z jasné pozice neproměnili. V závěru se ještě hosté z trestného kopu snažili vstřelit gól, ale domácí brankář se štěstím vyrazil střelu k tyči na roh. Ve druhém poločase se hrál pohledný fotbal se šancemi na obou stranách a výsledkem byla spravedlivá remíza.