Zásada A - Rovensko pod Troskami 6:0 (2:0)

14.10.2013 08:32

Mistrovské utkání 9. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 13.10.2013 od 16:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Milan Kopal - Petr Růžička (20. Vítek Lhota), Karel Bělina, Jirka Honzák, Radek Daníček - Dan Szatmari (46. Petr Supernát), Míra Neumann, Pavel Čech (85. Míra Princ), Michal Kopal - Jakub Serbus, Petr Fišer
Branky Zásady: 3. a 58. Petr Fišer, 28. Dan Szatmari, 51. a 67. Pavel Čech,
80. Jakub Serbus
Rozhodčí: Lopuszynski
Diváků: 50
ŽK: 1:0 (Čech)
ČK: 0:0

Za krásného slunečného nedělního odpoledne přivítala domácí Zásada poslední celek soutěže z Rovenska pod Troskami. Začátek utkání se domácím mimořádně vydařil, když při první útočné akci vybojoval Petr Růžička rohový kop. Ten zprava s přehledem  rozehrál Čech na neobsazeného kapitána Fišera, který hlavou otevřel skóre utkání na 1:0. Domácí dále ohrožovali hostující branku, zejména z několika rohových kopů. Ojedinělou střelu hostů vytěsnil domácí brankař Milan Kopal, který nastoupil do utkání po delší zdravotní pauze. V dalším průběhu domácí po nahrávce od Fišera vstřelili Szatmarim na 2:0 a tímto výsledkem skončil první poločas. Druhý poločas zahájili lépe opět domácí, když po akci Fišer, Neumann, Čech to již bylo 3:0 pro Zásadu. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, to Serbus zatáhl míč po pravé straně a nacentroval před branku, kde byl neomylný Fišer a zvýšil na 4:0. Hosté se snažili, ale na vážné ohrožení domácí branky dnes neměli. Domácí pokračovali v tlaku a po závaru před hostující brankou dorážkou Čecha opět navýšili skóre na 5:0. Poslední změnu skóre přinesla  krásná nahrávka Čecha na Serbuse, ten šel sám na hostujícího brankaře, kterého obešel a střelou do prázdné na 6:0 završil domácí zasloužené vítězství. Utkání sledovalo 50 spokojených diváků.