Zásada A - Roztoky u Jilemnice 3:2 (1:1)

20.10.2015 14:59

Mistrovské utkání 11. kola I. B třídy Libereckého kraje, hrané v sobotu 17.10.2015 od 15:30 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Milan Kopal - Vítek Lhota (85. Michal Kopal), Martin Procházka, Jaroslav Šíma, Tomáš Čurda - Tomáš Blažek, Michael Vávra, Ondřej Krejčík, Petr Blažek - Petr Srbek, Radek Pelc.
Branka Zásady: 36. Petr Srbek, 63. Radek Pelc, 75. Petr Blažek
Rozhodčí:
Ginzel
Diváků: 50
ŽK: 1:1 (Krejčík)
ČK: 0:0

V zajímavém utkání I. B třídy východ byli hosté favoritem, ale domácí od začátku hráli obětavě a vytvářeli si šance. V 7. minutě Srbek hlavou minul bránu a ve 14. minutě se dostal před brankáře hostí, ale ten ještě svůj tým zachránil. Po půlhodině hry a po sérii rohových kopů se již Srbek z malého vápna nemýlil a bylo 1:0. Vedení ale netrvalo dlouho a ve 41. minutě nechala obrana domácích volného Illnera a ten hlavou nedal brankáři šanci a skóre zápasu upravil na 1:1. Tak skončil také první poločas.

Ve druhé půli to vypadalo, že se snad obě mužstva už spokojí s remízou. Ale hostům utekl mladý Pelc a nechytatelnou střelou z dvaceti metrů zvýšil na 2:1. Hosté opět zapnuli a výsledkem bylo v 71. minutě vyrovnání z pokutového kopu na 2:2. Domácí se ale nespokojili s bodem a po krásné hlavičce Petra Blažka opět šli do vedení. Závěrečné minuty patřili hostům, ale Zásada si překvapivou, ale zaslouženou výhru udržela.