Zásada A - Ruprechtice 0:3 (0:2)

23.08.2013 14:06

Mistrovské utkání 1. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 18.8.2013 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Petr Růžička - Radek Daníček (87. Vítek Lhota), Jakub Serbus, Tomáš Čurda, Luboš Kalous (76. Tonda Rožeň) - Jirka Honzák, Pavel Čech, Petr Fišer, Jarmil Nezavdal - Vítek Kirschner (62. Čeněk Fajfr), Ondra Štryncl

Branky Zásady:
Rozhodčí: Dytrt
Diváků: 80
ŽK: 0:1
ČK: 0:0

Zásada vstoupila do sezony s novým trenérem Petrem Kouckým. Prvním soupeřem jí byl zdatnější tým z Ruprechtic. Utkání bylo od začátku z obou stran opatrné, bez vážnějších ohrožení jedné i druhé branky. V dalším průběhu se začali více prosazovat hosté, kteří svojí větší aktivitou vstřelili první branku v 16. minutě utkání po střele Karbana ze střední vzdálenosti, když si domácí brankář Růžička na míč sáhl. Po obdržené brance se více osmělila i domácí Zásada, která měla v prvním poločase pouze jednu nebezpečnou střelu, kterou s přehledem zlikvidoval hostující brankář Vavřich. Druhou branku vstřelili hosté v 35. minutě po rohovém kopu Šrůtkem, což byl stav po první půli. Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu jako první, ohrožení branky soupeře častěji předváděli hosté. Z jednoho z nich v 57. minutě dokonale rozebrali domácí obranu a ve třech proti jedinému obránci a brankáři domácích zakončili do prázdné branky Vrtalem na 0:3 pro Ruprechtice. Domácí se též několikrát osmělili, za zmínku stojí střela z trestného kopu, kterou Fišerovi zlikvidoval hostující brankář. Do konce utkání se již nic vážnějšího nestalo, hosté z Ruprechtic po zásluze vyhráli a odvezli si tři body.