Zásada A - Smržovka 2:0 (1:0)

17.05.2015 13:14

Mistrovské utkání 22. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 16.5.2015 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Milan
Kopal - Míra Šebesta, Jindra Tichý, Karel Bělina, Míra Neumann - Jirka Rimský (90. Aleš Kotyza), Roman Lupa, Pavel Čech, Petr Blažek - Petr Janka (78. Rožeň), Štefan Feri (88. Vítek Lhota)
Reportáž u utkání:

Domácí Zásada zaskočila soupeře již v první minutě, kdy po rychlé kombinaci Feri chladnokrevně přehodil vybíhajícího brankaře na 1:0. Po této brance se hosté probudili a vytvořili si několik vyložených šancí, které domácí brankář Kopal bravurně zneškodnil. Do kabin šli domácí s těsným vedením 1:0. Druhý poločas začali náporem hosté, ale při útočení zapomněli na obranu, které v 56. minutě utekl Janka a po jeho střele dorážel do prázdné brány Blažek na 2:0 pro domácí. Hosté se nevzdali a v 72. minutě se řítíl sám na bránu hostující Frydrych, ale jeho šanci opět chytil vynikající Kopal v bráně domácích. Ten okamžitě rozehrál a domácí se rychle dostali do brejku, který zastavil Vokuš jen za cenu faulu a červené karty. Od té doby již domácí hru kontrolovali a měli další vyložené šance, ale hostující brankář Macek také potvrdil své kvality a již změnu stavu nepřipustil. Zásada tak získala potřebné tři body za vítězství 2:0.