Zásada A - Studenec 1:1 (0:1)

14.06.2010 10:55

Utkání 24. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 5.6.2010 od 17:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Radek Žváček, Filip Kubát, Kuba Tyle, Jarda Šourek - Tomáš Blažek ml., Štefan Feri, Honza Boudík, Michal Kopal - Martin Postula (80. Vojta Šimánek), Petr Fišer (46. Tonda Rožeň).
Reportáž z utkání :
Domácí manšaft předvedl nejhorší výkon letošní sezony. Podle trenéra se potvrdilo, že hráči neberou tréninky příliš vážně. Navíc zápas nezačal pro Zásadské šťastně. Už v 18. minutě inkasovali branku po rohovém kopu. Domácí brankář neudržel míč a srazil si ho do vlastní brány. Ve druhém poločase hráli domácí koncentrovaněji a podařilo se jim vyrovnat zásluhou Feriho v 65. minutě, vítěznou branku však nedokázali vstřelit.