Zásada A - Velké Hamry B 2:1 (2:0)

14.10.2014 09:48

Mistrovské utkání 9. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 12.10.2014 od 14:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Petr Růžička - Petr Beneš, Jindra Tichý, Karel Bělina, Tomas Čurda - Michal Vávra, Radek Killian, Roman Lupa, Pavel Čech - Štefan Feri, Jirka Rimský (84. Milan Kopal)
Reportáž z utkání:

Za krásného nedělního odpoledne proti sobě nastoupily týmy ze spodní části tabulky. Hosté začali aktivněji, ale do vážných šancí se nedostali. Naopak Zásadští udeřili ve 23. minutě střelou Lupy a ujali se vedení 1:0, ve 30.minutě domácí zvýšili nechytatelnou střelou Feriho ze 30 metrů. V další šanci byl domácí Vávra, ale vyloženou šanci neproměnil. Tímto výsledkem skončila první půle utkání. Po změně stran hosté snížili na 2:1 v 60. minutě Šindelářem. V dalším průběhu utkání byly šance na obou stranách, ale na výsledku se již nic nezměnilo. Utkání sledovalo 70 spokojených diváků.