Zásada A - Víchová 1:0 (0:0)

22.05.2011 13:21

Utkání 24. kola (22. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 21.5.2011 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Petr Růžička, Petr Fišer, Tomáš Čurda, Jarda Šourek - Michal Kopal, Luboš Kalous, Ondra Krejčík, Petr Blažek - Petr Janka, Štefan Feri
Branky Zásady : 68. Petr Blažek
Rozhodčí :
Diváků : 70
ŽK :
ČK : 0:0
V sobotu se v Zásadě hrálo utkání I. B třídy, ve kterém si mohla Zásada v případě vítězství téměř jistě zajistit záchranu a tím i klid v napjatém závěru soutěže. Prvních deset minut to i vypadalo, že Zásada chce urvat tři body a byla aktivnější, ovšem po této desetiminutovce se osmělili hosté a naopak to byli oni, kdo se snažil hrát dopředu. Domácím vázla kombinace a to především při přechodu do útoku a tím tak přicházeli často o míč. Víchová se snažila hrozit především centrovanými míči na své vysoké hráče a podařilo se jí vytvořit i několik závarů před naší brankou. Ani na jedné straně se však v první půli nezrodila žádná vyložená branková příležitost a tak poměrně nezáživné první dějství skončilo bez branek. Ve druhé půli se Zásada především snažila zlepšit kombinaci a její herní projev již byl o něco lepší. Víchová opět hrozila centry a po našich chybách, ovšem dostala se jen k několika střelám z větší vzdálenosti, které brankáře příliš neohrozily. Rozhodující moment utkání se zrodil v 68. minutě. Na křižný pas na hranici vápna si naběhl Petr Blažek a bez otálení z první poslal míč kolem vybíhajícího brankáře do sítě. Víchová se snažila aktivně dopředu o vyrovnání, ale vyloženou šanci si nevytvořila a když i zásadští zahodili dva nadějné brajky skončilo utkání těsným vítězstvím našeho mužstva 1:0.