Zásada A - Víchová 2:1 (2:1)

21.11.2009 20:12

Dohrávka utkání 12. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 14.11.2009 od 14:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Ondřej Pavlík (46. Jarda Šourek), Tonda Rožeň, Kuba Tyle, Ondřej Krejčík - Martin Postula (46. David Špaček), Filip Kubát, Honza Boudík, Martin Kopal - Lukáš Janko (84. Tomáš Blažek), Petr Fišer.
ČK : 0:0
Zásada nastoupila k poslednímu utkání podzimní části na domácím hřišti proti Víchové s cílem ukončit šňůru posledních nepodařených utkání a v závěrečném zápase naplno bodovat. Tomu šla naproti a již v 10. minutě šla do vedení. Martin Kopal si hezky narazil, naběhl do vápna, naznačil střelu, zasekávačkou přehodil míč na levou a trefil se přesně na zadní tyč - 1:0. O pár minut si navíc za obranu naběhl Lukáš Janko a propasíroval míč brankáři hostí mezi nohama a zvýšil na 2:0. Do té doby produkovala Zásada pohlednou kopanou s kombinacemi po zemi a domácí fanoušci se sázeli, kolik si Víchová od nás odveze, ovšem po dvoubrankovém vedení se začala Zásada uchylovat k nakopávaným míčům a to svědčilo spíše hostům z Víchové. Ti si začali pomalu vytvářet šance a jednu takovou po brejku a chybě v obraně zakončil hostující záložník kličkou a přesnou střelou - 2:1. A tak skončil i poločas. Zásada mohla hned v úvodu druhé půle zvýšit vedení, ale David Špaček svou šanci nasměřoval mimo tyče. Hosté se snažili útočit a Zásada se bála o jednobrankové vedení. Žádné stoprocentní šance se ovšem ani na jedné straně neudály a tak Zásada uhájila plný bodový zisk a zároveň fantastickou podzimní domácí bilanci, kdy za celý podzim doma vše vyhrála, pouze jednou remizovala.