Zásada A - Víchová 3:4 (1:2)

28.05.2012 14:14

Utkání 25. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 26.5.2012 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Míra Šebesta, Marek Knappe, Filip Kubát, Jarda Šourek - Ondra Pavlík, Petr Blažek (75. Jarda Šíma), Petr Fišer, Michal Kopal - Petr Srbek (83. Lukáš Janko), Štefan Feri
Reportáž z utkání :
Začátek utkání vypadal pro domácí skvěle. Z pěti šancí, které si v první půli vypracovali, vstřelili v 25. minutě branku na 1:0 a potom jakoby přestali hrát. Naopak hosté převzali taktovku a předvedli domácím lekci z produktivity. Do konce utkání si udržovali brankovou převahu. Zásada prohrála v boji o záchranu vlastními chybami a skutečností, že neuhlídala jediného střelce v družstvu hostí. O výsledku totiž rozhodl hostující Klimenta, který vstřelil tři branky a velkou měrou přispěl k výhře.