Zásada A - Víchová 3:4 (1:4)

18.06.2013 14:23

Mistrovské utkání 14. kola (26. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 15.5.2013 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Petr Růžička - Radek Daníček, Tonda Rožeň, Filip Kubát, Honza Klinger - Čeněk Fajfr, Karel Bělina, Pavel Čech, Petr Srbek - Lukáš Janko (72. Aleš Kotyza), Petr Fišer
Branky Zásady : 35. a 60. Karel Bělina, 70. Pavel Čech
Rozhodčí :
Šimůnek
Diváků : 80
ŽK : -:-
ČK : 0:0

Zásada nastoupila do utkání bez chuti a bojovnosti, za což je hosté velmi rychle strestali třemi góly v prvních 20-ti minutách. Naději vykřesal v 35. minutě Bělina, když využil krásnou přihrávku za obranu hostí. Do poločasu si sice Zásada vyrovnala hru, ale do kabin se odcházelo za stavu 1:4. V druhém poločasu se Zásada v poli ujala aktivity a vytvořila si mírnou převahu, kterou zúročil opět Bělina z trestného kopu, když obstřelil zeď a brankář jeho střelu pod břevno neudržel a propadla mu za záda. To Zásadu posílilo ve hře dopředu a vytvořila si trvalý tlak, který v 70. minutě vyústil v 3. gól, když Fišer centrem přes celé vápno našel Čecha a ten levou z voleje nedal Pivoňkovi šanci. Domácí pokračovali v aktivní hře dopředu a hosté v této fázi začali mít strach o výsledek a dostávali se pouze do ojedinělých útoků, které ale nezakončili gólem. Až do konce utkání se domácí snažili o alespoň vyrovnání, ale bohužel již gól nevstřelili i když v 90. minutě opět Bělina pronikal do šestnáctky hostů, byl sražen hostujícím obráncem, ale rozhodčího nechal tento střet bez potrestání a utkání pro protesty domácích raději ukončil, čímž nedal šanci ani na vyrovnání v nastaveném čase. Remíza by průběhu utkání slušela více.