Zásada A - Železný Brod B 2:2 (1:1)

20.05.2014 12:28

Mistrovské utkání 22. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 17.5.2014 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Petr Růžička - Petr Blažek, Jarda Šíma, Jirka Honzák, Tomáš Čurda - Dan Szatmari, Pavel Čech, Roman Lupa, Míra Neumann - Petr Fišer, Michal Vávra
Branka Zásady:
4. a 67. Petr Fišer
Rozhodčí: Rympler
Diváků: 40
ŽK: 0:3
ČK: 0:0

Utkání se hrálo na podmáčeném trávníku při trvalém dešti. Obě družstva se snažila o kvalitní hru a vytvářeli si i nadějné šance. První branku vstřelili domácí, když po přesné přihrávce Čecha kapitán Petr Fišer nedal hostujícímu brankaři šanci a střelou k tyči stanovil stav utkání na 1:0. V dalším průběhu si oby týmy vytvořili po dvou brankových příležitostech, ale branky z toho nebyly. Před koncem poločasu to byli hosté, kteří srovnali na 1:1 Palou. Ve druhém poločase na těžkém terénu byla k vidění přetlačovaná mezi velkými vápny. Až v 67. minutě napřáhl ze střední vzdálenosti Fišer a bylo to 2:1 pro domácí. Hosté opět srovnali v 83.minutě  na 2:2 Šimkem. Byli to hosté, kteří po vyrovnávací brance ožili a v 84. minutě trefili tyč domácí branky. Další vyloženou šanci měli opět hosté, když jejich hráč šel sám v 87. minutě na domácího brankaře Růžičku, ale ten zachránil pro domácí alespoň bod.