Zásada A - Železný Brod B 5:2 (2:1)

18.06.2012 09:20

Utkání 15. kola (26. hrané) I.B třídy - skupina východ, hrané v neděli 17.6.2012 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Vítek Lhota (77. Míra Princ), Marek Knappe (72. Aleš Kotyza), Ondra Pavlík, Jarda Šourek - Petr Srbek, Petr Fišer, Štefan Feri, Michal Kopal - Lukáš Janko (60. Jirka Sameš), Petr Janka.
Branky Zásady : 41. Lukáš Janko, 43. Petr Fišer, 51. Petr Janka, 58. Petr Srbek, 78. Štefan Feri
Rozhodčí :
Nádeník
Diváků : 100
ŽK : 0:1 (Fišer)
ČK : 0:0
Krásné slunečné nedělní odpoledne bylo určeno pro odehrání posledního mistrovského utkání, ve kterém již oběma družstvům o nic důležitého nešlo. V prvním poločase po opatrném  začátku první branku vstřelili hosté ze Železného Brodu, jejímž autorem byl Podstavek. Další průběh hry byl celkem vyrovnaný a překvapivě domácí Zásada před koncem poločasu obrátila vedení na svoji stranu, když nejprve vyrovnal na 1:1 Janko, po samostatné akci překonal s přehledem brankaře hostí Kordíka. Druhou branku domácích vstřelil hlavou po rohovém kopu kapitán Fišer na 2:1. Ve druhém poločase domácí pokračovali směrem dopředu zlepšenou hrou a další branku dal na 3:1 Janka, když obešel vše co mu stálo v cestě ( 6 hráčů hostí ) a s přehledem skóroval. Chvíli na to opět po samostatné akci zvýšil na 4:1 domácí Srbek když přehodil hostujícího brankaře. Následně se skórování snažili obě družstva a měli k tomu několik šancí. Na 4:2 snížil za hosty z pokutového kopu brankař Kordík. Domácí brankař Kopal směr kopu vystihl a střelu vyrazil, ale na opětovnou dorážku Kordíka již nestačil. Domácí opět zvýšili své vedení, když po přihrávce Srbka skóroval Feri již na 5:2. Další šance na obou stranách již zůstaly nevyužity a proto utkání skončilo zaslouženou výhrou domácí Zásady 5:2.