Zásada B - Držkov B 1:2 (1:1)

21.10.2013 08:16

Mistrovské utkání 9. kola II. třídy okresního přeboru, hrané v neděli 10.10.2013 od 10:00 na stadionu v Zásada
Sestava Zásady: Ondra Soukup - Vítek Lhota, Míra Princ, Pavel Štefanec, Ivan Varga (53. Čeněk Fajfr) - Petr Beneš, Luboš Kalous (53. Tomáš Čurda), Míra Fedák (70. Jirka Boček), Aleš Kotyza - Petr Supernát, Ondra Štryncl
Branky Zásady:
 24. Aleš Kotyza
Rozhodčí: Nagy
Diváků: 70
ŽK: 0:0
ČK: 0:0

Utkání začalo v rychlém tempu a šance k vstřelení gólu měli domácí i hosté. V 26. minutě utekl obraně hostů kapitán domácích Princ a uvolnil A.Kotyzu, který vstřelil nádherný gól. V 30.minutě mohl zvýšit skóre domácích hlavou Fedák, ale hlavičkou těsně minul již prázdnou bránu hostů. Po tomto momentu hosté zvýšili tlak a v 36. minutě po hezké kombinační akci vyrovnali. Druhý poločas začal náporem domácích, ale bohužel v 65. minutě po chybě brankaře vstřelil vedoucí branku hostů Linhart. I přes množství gólových šancí domácích již branka nepadla a tímto sousedské derby vyhráli hosté z Držkova.