Zásada B - Harrachov 3:3 (1:0)

01.07.2009 09:55

Utkání 14. kola II. třídy okresního přeboru, hrané v sobotu 27.6.2009 od 17:00 na hřišti v Zásadě.
Sestava Zásady : Martin Mrkvička – Míra Princ, Filip Kubát, Luboš Vebr ml., Luboš Vebr st. – Petr Růžička (69. Víťa Kirchner), Ivan Varga, Aleš Kotyza, Honza Klinger (52. Tomáš Blažek) – Martin Postula, Saša Khlebstov (82. Tomáš Krupka).
Branky Zásady : 4. Martin Postula, 53. Petr Růžička, 85. Tomáš Krupka

Domácí byli lepší a v prvním poločase proměnili jednu ze šancí. Krátce po změně stran přidal Růžička druhý gól a domácí příznivci nepochybovali o zisku tří bodů. Ovšem hosté byli proti. V 67. minutě Chlup nejprve snížil a o čtyři minuty později Veselý srovnal. Přesto se domácí opět ujali vedení, které zařídil Krupka, avšak Chlup svojí druhou brankou v zápase minutu před koncem srovnal na konečných 3:3.