Zásada B - Hodkovice B 1:1 (0:1)

30.05.2011 09:18

Utkání 19 kola III. třídy okresní soutěže, hrané v sobotu 28.5.2011 od 17:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Petr Růžička - Míra Princ, Pavel Štefanec, Honza Klinger, Luboš Vebr st. (60. Milan Kopal ml.) - Petr Blažek, Ivan Varga (48. Michal Kochánek), Petr Supernát, Tomáš Blažek ml. - Míra Šebesta (55. Michal Kopal), Martin Postula
Reportáž z utkání :
Zásada B v netradičním čase v sobotu odpoledne hostila rezervu Hodkovic. Hosté se brzo ujali vedení, když po 10. minutách hry propadl míč po autovém vhazování přes několik hráčů až do vápna k volnému útočníkovi hostů, který se trefil po zemi na zadní tyč. Zásada byla aktivní a snažila se o vyrovnání, ovšem zradila ji koncovka, ve které se jí nedařilo. Ve druhé půli se tlak Zásady ještě vystupňoval a gól doslova visel ve vzduchu. Povedlo se až v 78. minutě. Po křídle utekl Milan Kopal, přesným centrem našel Martina Postulu, který překonal hostujícího brankáře. Domácí měli i více šancí a sahali po 3 bodech, ale nakonec se jim skórovat vícekrát nepovedlo a utkání tak skončilo remízou 1:1.